• Çalı Mahallesi Turuncu Cd. No:7/1 16110 Nilüfer Bursa Türkiye

METAL FİLTRELER


MER-AL kullanım gereksinimlerine göre uygun ölçüde, gözenek aralıklarında; kaynak ile birleştirilmiş veya tek parça olarak kullanıma özel filtreler üretir. Farklı gözlerde geniş bir kitlede hammadde -örgü tel ve genişletilmiş sac- stoğunu sizin için depolarında tutar ve en kısa zamanda gereksinimleri karşılamak için kendi bünyesindeki kalıphanesi ile hızlı çözümler üretir. Metal filtreler alüminyum döküm prosesinde olumsuz mekanik etkileri en aza indirir, tortuların ve inklüzyon yapıcıların kalıp içerisine girişini engeller, farklı gözenek aralıkları akış hızını belirleyerek, akış dengesini kontrol altında tutmayı sağlar.

CAM ELYAF FİLTRELER


MER-AL özellikle alüminyum olmak üzere demir dışı alaşımların filtrasyonunun yapılması amacıyla kullanılan fiber filtrelerini müşteri gereksinimlerine uygun boyutlarda, gözeneklerde ve şekillerde üretir. Fiber filtreleri oksitlenmeyi minimize eder, alçak döküm esnasında akışı dengeleyerek türbülans oluşumunu engeller, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Alüminyumu kirletmez ve geri kazanımı kolay proses atıkları oluşur.

SERAMİK FİLTRELER


Alüminyum ve demir çelik sanayisinde döküm proseslerinde kullanılır, mikro gözenekli yapıları standart olarak 10, 20 ve 30 pixels per inch (PPİ) dir. Ergimiş alüminyum dökümü sırasında kum partikülleri, cüruf, oksitleyiciler gibi yabancı maddelerin kalıp içerisine girişini engeller, alçak döküm esnasında içerisindeki kanallar türbülanslı akışı laminer akışa çevirir. Akış hızının kontrol edilmesini sağlayarak, döküm prosesinin kalitesini ve metal yüzey kalitesini iyileştirir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

FİRMA TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ
TANITIM VİDEOSUNU İZLE